Tonery zamienniki do Minolta Magicolor 1600WDo drukarek laserowych ze stajni Konica Minolta, a mianowicie takich modeli jak 1600W i oznakowanych poszczególnymi symbolami wkładów drukujących A0V30NH, A0V30CH, A0V306H, A0V30HH, A0V301H w łatwy sposób można je zregenerować. Te wkłady drukujące są na tyle wytrzymałe w związku z metalowym wałkiem developera i metalową listwa rozprowadzającą iż te tonery można regenerować wielokrotnie bez obawy negatywne skutki. Trzeba jednak tylko użyć odpowiedniego proszku, który uzupełniamy przez otwór z boku kasety po wyciągnięciu korka. 

Resztki starego tonera wysypujemy i uzupełniamy. Nie potrzebny jest żaden demontaż podzespołów na koniec jedynie montujemy nowy chip zliczający i spokojnie instalujemy w drukarce. Chcesz mieć wydruki błyszczące w swojej Minolcie jak z tonerów zakupionych razem w zestawie, musisz kupić toner polimerowy z dodatkiem wosku o kulistym kształcie cząsteczek tonera. 
Praktycznie wszystko co pozwoli tanio użytkować tę drukarkę jest dostępne w sieci w sklepie internetowym. Nie chcesz samodzielnie uzupełniać kartridż 1600w można kupić gotową kasetę drukującą, kompletną z nowym chipe. Pod względem łatwości regeneracji urządzenie 1600W jest naprawdę godne polecenia.