Tani toner do Epson Aculaser cx 16

Epson AcuLaser CX16 wielofunkcyjna drukarka laserowa


Epson zdecydował się wobec panujących na rynku trendów tanich drukarek wypuścić niewielkie urządzenie wielofunkcyjne w stosunkowo niskiej cenie.  AcuLaser CX16 drukuje pierwszą stronę w czasie  14 sekund, po czym kolejne czarno- białe 20 stron a na minutę, w kolorze 5 stron. Urządzenie skierowane jest do małych i średnich użytkowników biznesowych. Obciążalność miesięczna sięga 35 tys. stron więc drukarkę można intensywnie eksploatować, niemniej taka wydajność wydaje się znacznie zawyżona.  AcuLaser jest wielofunkcyjny, drukuje czarno-biało i kolorowo, doskonale skanuje w kolorze i czerni. Urządzenie wyposażono w podajnik na 200 arkuszy A4.

Wersja sieciowe AcuLaser CX16, CX16NF, oferuje łączność Ethernet i faksowanie do pliku. Posiada również automatyczny podajnik dokumentów, można kupić dodatkowy podajnik na 500 arkuszy papieru. Tonery do Epson CX16 pozwalają na wydrukowanie 2700 stron A4. Druk jest ostry i wyraźny, krawędzie ostre i nie postrzępione. Wydruk ma charakterystyczny połysk.


Tutaj kupisz toner czarny zamiennik do Epson aculaser CX16.

Tonery łatwo zregenerować, trzeba zaopatrzyć się w dobrej jakości zasypkę, czy proszek polimerowy. Właściwa jego jakość zapewni błyszczący wydruk bez efektów sypania. Dodatkowo potrzebny jest również chip zliczający, osobno do koloru cyan, magenta, yellow i black. Bęben można również zresetować.