Toner do Hp cp 1525, ce320a zamiennik.
LaserJet CP1525 i eksploatacjaDrukarka LaserJet CP1525  jest wysokiej jakości drukarką do drukowania dokumentów czarno białych i kolorowych z bardzo dużą prędkością. Prędkość powyżej 12 stron na minutę zapewnia ciągłość drukowania oraz pewność stałej pracy nawet w mocno obłożonym biurze. Drukarka posiada wysoko wydajny dozownik tonera, dzięki czemu jest ona niezwykle efektywna. Druk w kolorze odbywa się z prędkością około 8 stron na minutę, co pozwala również drukować wysokojakościowe elementy kolorowe z bardzo dużą prędkością.

HP Color LaserJet CP1525 jest produktem o bardzo dużej efektywności wydruku, oraz niewielkich wymiarach. Doskonale sprawdzi się w małym i dużym biurze, nawet przy bardzo dużym obłożeniu wydrukiem. Niewątpliwą zaletą drukarki jest fakt, że posiada ona bardzo rozbudowany interfejs. Istnieje możliwość podpięcia drukarki poprzez kabel USB oraz poprzez kartę sieciową. Interfejs Wi-Fi zapewnia stabilne połączenie wielu komputerów do drukarki, co jednocześnie jest istotne w przypadku pracy urządzenia w bardzo rozbudowanym biurze. Bardzo duża szybkość wydruku idzie jednocześnie w parze z tanią eksploatacją drukarki, co zapewnia wydrukowanie kilku tysięcy stron, bez konieczności wymiany tonera. Drukarka charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi wymiarami oraz bardzo cichą pracą, przy tym jest niezwykle energooszczędna, co pozwala na jej skuteczne wykorzystanie. Szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że idealnie drukarka sprawdza się w biurze oraz w domu. Niewielkie wykorzystanie energii elektrycznej jest jeszcze mniejsze w momencie, gdy drukarka pozostaje w stanie spoczynku lub też znajduje się w fazie uśpienia. Nowatorska technologia Instant-on i prędkość drukowania  HP CP1525 zapewnia procesor o zegarze 600 MHz i 128MB pamięci RAM. Tonery do HP CP1525 w tym czarny (black) toner ce320a zapewniają wydruk z wysokim połyskiem i idealne odwzorowanie szczegółów.

Drukarka polecana niemalże każdemu odbiorcy, który ceni jakość wydruku, połączoną z efektywnością oraz szybkością wydruku z zachowaniem niskiego poboru materiałów eksploatacyjnych. Doskonały produkt do szkół, biur oraz domów. Rozbudowany interfejs oraz wewnętrzna pamięć drukarki w znaczący sposób zwiększają jej możliwości pod kątem wykorzystania jej w celach biurowych oraz w celach domowych.