HP seria 1600 i eksploatacja tonery o kodach Q6000A Q6001A Q6002A Q6003A regeneracja zamienniki

HP seria 1600 i eksploatacja tonery o oznakowaniu Q6000A Q6001A Q6002A Q6003A regeneracja zamienniki

Cena zakupu nowego urządzenia HP model 1600 jest naprawdę niewielka, ale za to koszty eksploatacji stosunkowo wysokie. W przypadku zakupu tanich drukarek koszty tonerów są zazwyczaj odwrotnie proporcjonalna do ceny zakupu urządzenia.
Kształt drukarki jest dość prosty z delikatnie zakrzywionym panele przednim i górnym całkowicie płaskiej. Kolor beżowy, jasny i szary łupek. Drukarka ma minimalny panel sterowania złożony z zaledwie czterech przycisków, dwa wskaźniki LED i 16-znakowy wyświetlacz LCD. Wyświetlacz jest trudny do odczytania, ponieważ jest częściowo w cieniu.
Na dole jest podajnik na 250 arkuszy papieru oraz podajnik pojedynczy dla kopert i innych nośników specjalnych. Z tyłu po prawej stronie na panelu bocznym jest jedno gniazdo USB 2.0
Oprogramowanie drukarki dla komputera składa się ze sterownika PCL i oprogramowania HP Toolbox, które dotyczy przede wszystkim stanu materiałów eksploatacyjnych.
Color z serii LaserJet model 1600 wykorzystuje pojedyncze przejście, co oznacza, że czarny i kolorowy wydruk pojawia się w tym samym czasie. To znajduje potwierdzenie w naszych testach i daje to szybkość druku wokół 5 ppm.
Drukowany tekst czarny jest wyraźny i czysty. Druk kolorowy jest również czysty, ale jest niewielka niedokładność z czarnym tekstem na kolorowym tle. Odwzorowanie kolorów jest intensywne, ale kolory dla niektórych użytkowników mogą być zbyt intensywne, pojawia się utrata szczegółów w ciemniejszych obszarach.
Materiały eksploatacyjne do drukarek HP seria Color model 1600/2600/CM1015 MFP ColorSphere, w tym zapewniają optymalną jakość druku i niezawodność, a firmowym dokumentom nadają fotograficzną jakość — z ostrą czernią i intensywnymi kolorami. Drukarka bardzo dobrze radzi sobie z wydrukiem czarny o wysokim połysku, co zapewnia zaawansowany technologicznie kartridż czarny  (black.
Materiały eksploatacyjne do drukarek HP seria LaserJet model 1600/2600/CM1015 MFP w tym Q6003A oraz inteligentna technologia druku HP oszczędzają cenny czas użytkowników, umożliwiają łatwe drukowanie w kolorze i ułatwiają wymianę kaset. Serwis HP SureSupply ułatwia zamawianie i kupowanie materiałów eksploatacyjnych przez Internet.
Inteligentna technologia druku HP zastosowana w materiałach eksploatacyjnych do urządzeń automatycznie dobiera ustawienia zapewniające optymalną jakość druku i zwiększające niezawodność. Dzięki temu wydruki mają najwyższą jakość przez cały okres eksploatacj. Specyfikacja materiałów eksploatacyjnych: q6000a - toner czarny, q6001a toner cyan, q6002a toner yellow, q6003a toner magenta.