HP model CP1515 i eksploatacja tonery o oznaczeniach CB540A CB541A CB542A CB543A

  LaserJet seria CP1515 i eksploatacja tonery zamienniki CB540A CB541A CB542A CB543A

Laser Jet seria CP1515 dlo użytkownika w domu oraz w niewielkim biurze. Posiada bardzo dobre parametry drukowania i jest niezwykle efektywna przy wydruku czarno białym. Doskonała szybkość czarno białego wydruku liczona w 12 stronach na minutę, jest wystarczająca do zapewnienia podstawowych potrzeb każdego użytkownika.
CP1515 umożliwia bardzo wysoką jakość wydruku. Cechuje się bardzo dużą oszczędnością materiałów zużywalnych, dlatego doskonale nadaje się do drukowania w warunkach domowych oraz w biurach. Drukowanie w kolorze odbywa się z prędkością 8 stron na minutę, co wystarcza do zapewnienia podstawowych potrzeb dotyczących druku kolorowego. Maksymalna rozdzielczość wynosi 600-600 dpi, więc rozdzielczość wystarczająca do drukowania dokumentów tekstowych oraz zdjęć i dokumentów obrazkowych. Zaletą są niewątpliwie stosunkowo niewielkie rozmiary, co sprawia, że urządzenie to w domowych warunkach nie zabiera dużej ilości miejsca. Bardzo wydajne drukowanie oraz niewielki pobór prądu sprawiają, że klasyfikuje się jako ekonomiczną. Prawidłowe działanie uwarunkowane odpowiednimi elementami zużywalnymi, takimi jak chociażby właściwej jakości papier. Całość jest podłączona poprzez interfejs USB, co zapewnia bardzo szybką i bardzo dobrą komunikację z urządzeniem.
Wysoka ekonomiczność oraz bardzo dobra jakość wydruku powodują, że jest to sprzęt doskonały do drukowania nawet wysokiej jakości obrazów, zdjęć oraz dokumentów. Niewielkie wymiary gwarantują możliwość wygodnego jej ułożenia obok monitora na biurku lub w przydzielonym dla niej miejscu.
Materiały eksploatacyjne dostępne również kompatybilne są zestawione z kasety czarnej o symbolu HP cb540a.

Wkład drukujący czarny (black) HP kod CB540A ColorSphere zapewnia idealny wydruk bez zbędnych przestojów. Wydruki tworzone są w oparciu o inteligentną technologię druku HP Smart, która zapewnia optymalna jakość i bezawaryjność procesu druku jak również pomaga w zarządzaniu eksploatacją tonerów. Obraz kolorowy przez HP Color LaserJet CP1215, CP1515n i CP1518ni tworzony jest przy współdziale trzech kaset kolorowych, a mianowicie: toner cyan CB541A, toner żółty (yellow) CB542A oraz toner purpurowy (magenta) CB543A.
Średnia wydajność wkładów laserowych wynosi 1.400 stron A4 zgodnie z normą ISO/IEC 19798.