Toner do Oki B411dn, drukarka i eksploatacja

 

•             Plusy
Szybkość, mały i niezawodny wbudowany moduł druku dwustronnego, gniazdo ethernet.
•             Wady
Przeciętna jakości tekstu na wydrukach, mało nowoczesna linia wyglądu.

B411dn jest dość szybkim laserem klasy (LED). Spełni oczekiwania w domu jako urządzenie osobiste oraz w pracy dla małego biura lub niedużej grupy roboczej.
B411dn wykorzystują silnik na bazie LED - w zasadzie działają identycznie, ale obraz tworzony jest przy użyciu diod zamiast lasera jako źródło światła. Cały mechanizm urządzenia mieści się w ciemnej matowo-czarnej obudowie w kształcie skrzynki i waży 26 kilogramów.
Pojemność podajnika papieru składa się z zasobnika na 250 arkuszy plus 1 arkuszowy podajnik ręczny specjalnego przeznaczenia. Automatyczny druk dwustronny umożliwia drukowanie na obu stronach arkuszu papieru. Jeśli pojemność podajnika papieru nam nie wystarczy, oferuje opcjonalny podajnik na 530 arkuszy papieru, niemniej stosunkowo drogi jako dodatkowy element wyposażenia urządzenia. Kolejna różnica między b411 i B431DN to taka, że ten ostatni oferuje 4 sterowania i kilka przycisków, które pozwalają użytkownikowi na dostęp do systemu menu, aby wyświetlić lub zmienić ustawienia, robisz te same zadania, za pomocą sterownika, który zostanie zainstalowany na komputerze podczas instalacji. Urządzenie feruje USB, Ethernet, łączność i równolegle.

Drukuje aplikacje mieszane (grafika + tekst) w prędkości skutecznej 10 stron na minutę (ppm). Ma nominalną prędkość druku do 35 stron na minutę, Jakość wyjściowa dla grafiki i fotografii są typowe. Grafiki czarno-białe są odpowiedniej jakości dla każdego biznesu.
Może być stosowane zarówno jako urządzenie dla grup roboczych w małym biurze lub osobistej.  Najważniejsze zalety urządzenia:
•             Model - druk dwustronny;  druk dwustronny i sieć
•             Szybkość druku A4 33 str./min mono
•             Czas pierwszego wydruku Poniżej 5 sekund
•             Czas rozgrzewania Około 20 sekund z trybu oszczędności energii
Materiały eksploatacyjne
•             Wkład drukujący - 3 000 stron (wydajność stron A4 zgodnie z normą ISO/IEC 19752. Dostarczana jest z tonerem na 2 000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752.)
•             Jednostka obrazowa do 25 000 stron (3 strony na zadanie drukowania)