Toner do Oki B401, czy zamiennik?

Toner do Oki B401d B401dn


B401dn to monochromatyczna drukarka laserowa w celu pracy w strefie niedużych grup roboczych.
Więcej niż dobra jakość reprodukcji mimo pospolitej klasy modelu a także niewielkiej ceny jest na stopniu więcej niż średnio zaawansowanym.

Maszyna przystosowane zarówno do pracy w niewielkim biznesie jak i w domu. Dzięki zintegrowanemu interfejsowi sieciowemu, drukarka Oki seria B401dn może pracować z powodzeniem w sieci. Współpraca indywidualna z komputerem PC przebiega przez złącze USB jak również port równoległy. Gabaryty zewnętrzne maszyny zamknięte są w niedużej bryle w kształcie sześcianu, i razem ze zintegrowanym uniwersalnym podajnikiem w kształcie szuflady formuje wszechstronną inteligentną konstrukcję.

B401 gwarantuje bardzo dobrą jakość reprodukcji przy zastosowaniu prawie większości dostępnych mediów. Model prawie idealnie generuje na wydruku najmniejsze niuanse oraz detale siatki w czerni, trzeba wskazać iż wydruk pozostaje bardzo przekonywujący. Ogólnie rzecz biorąc, odtwarza elementy czerni z nieznacznym przejaśnieniem, a zużycie kasety z tonerem pozostaje stosunkowo niewielkie.

Prędkość wydruku dochodzi do ok. 28 stron na minutę. Dla wydruku tekstowego monochromatyczna maszyna laserowa osiąga prawie tę wartość podaną w specyfikacji drukarki.  Nawet ze skompresowanego pliku Acrobat z tekstów, obrazów i grafiki jest błyskawiczne – około 27 arkuszy w minutę. Pierwsza kartka dokumentu tekstowego drukowana jest w czasie 7,5 sekundy. Szczegółowe i intensywne wydruki generuje wkład drukujący wytwarzany w procesie chemicznym.

Używa  11 watów energii w czasie gotowości. W stanie oszczędzania energii, zużycie spada tylko nieistotnie – do około 7 watów. Wkłady drukujące wysokowydajne posiadają wydajność 2,5 tys. stron. Kaseta drukuje ostre i widoczne na kartce cienkie kreski.

Poza trzema interfejsami ma zainstalowaną moduł pamięci 64 MB, która niemniej nie może zostać zwiększona. Wbudowany dupleks pozwala oszczędzać koszty wydruku. Zintegrowany podajnik papieru mieści 250 arkuszy .
Jest iście kompaktowa jak również jest to dobrze wykonany model w stosunkowo niskiej cenie. Jakość odbitek w porównaniu do ceny materiałów eksploatacyjnych korzystna. Kartridż dzięki funkcji oszczędzania, więcej niż znacząco ogranicza koszty eksploatacji modelu.

Dostępny w ofercie nowy kompatybilny wkład drukujący toner Oki b401 czarny Oki 44992402 wydajność.5 tys. stron.

Zapraszamy do naszego sklepu, kupisz również oki b412.