Toner MLT D101S do Samsung ML-2165 ML-2165W

 Toner MLT D101S do Samsung ML-2165 ML-2165W

Firma Samsung, wydając drukarkę Samsung ML 2165 postarała się o to, żeby przede wszystkim postawić na wysoką jakość wydruku, w połączeniu z wysoką ekonomią. Udało się jej to wręcz perfekcyjnie i otrzymaliśmy końcowy produkt w postaci kompaktowego i bardzo konkretnie wykończonego urządzenia, które zachowuje profesjonalizm zarówno pod względem wyglądu jak również pod względem użytkowania.

Urządzenie Samsung ML 2165 zostało wyposażone w dodatkowe narzędzie programowe, które pozwala optymalizować i personalizować proces drukowania. Dzięki czemu druk jest zarówno kompletny jak również perfekcyjnie wykończony. Urządzenie posiada szereg nowoczesnych zastosowań w zakresie personalizacji i optymalizacji wydruku. Dzięki nowoczesnemu systemowi osłonowemu, pozwala na chronienie wydruków przed nadmiarem kurzu oraz osadów. Samo urządzenie zostało doskonale wyposażone pod względem programowym. Oprócz indywidualnego narzędzia do optymalizacji wydruku, posiada również narzędzie, które pozwala w dowolnym momencie wydrukować obraz widoczny w danej chwili na monitorze.

Prędkość wydruku jak na drukarkę laserową jest stosunkowo duża i wynosi 20 stron na minutę, przy zachowaniu dużej dokładności wydruku. Dodatkowa aplikacja umożliwia zarządzanie drukarką z dowolnej pozycji użytkownika. Drukarka posiada przyjazny interfejs oraz bardzo przejrzysty motyw kontrolowania urządzenia. Dzięki doskonałemu wyciszeniu obudowy zapewnia duży komfort nawet na pełnym przeciążeniu. Bardzo wysoka rozdzielczość wydruku, sięgająca 1200 – 1200 dpi, pozwala na wysokiej jakości wydruk nawet na papierze foliowym czy też na specjalnym papierze klejącym.

Wkład drukujący toner do Samsung ML-2165 ma wydajność  1500 stron i określony jest symbolem MLT-D101S.   

Kaseta pasuje do dwóch drukarek z serii Samsung ML-2160 o nazwach handlowych ML-2165 i ML-2165W. Nowatorskie parametry tonera pozwalają osiągnąć dużą prędkość wydruku i wysokie odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów graficznych.
Drukarka jest doskonała do zadań biurowych i indywidualnych. Polecana dla grafików oraz dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wydruku. Drukowanie 20 stron na minutę pozwala osiągnąć maksymalną moc drukowania bez konieczności zapychania kolejki drukowania. Wysokiej jakości produkt za przystępną cenę z nowoczesnymi i bardzo konkretnymi rozwiązaniami technicznymi oraz dobrym oprogramowaniem.