Tonery eksploatacja do Samsung seria ML-1660 ML-1665

Tonery eksploatacja do Samsung seria ML-1660 ML-1665

 

Coraz większą popularnością cieszą się obecnie drukarki kompaktowe marki Samsung. Nawet jeżeli ta kompaktowość jest okupiona pewnego rodzaju kosztami, chociażby w postaci mniejszej ilości drukowanych stron na minutę czy też w postaci mniejszej rozdzielczości drukowania. Bardzo dobra, kompaktowa drukarka Samsung seria ML-1660 doskonale przystosowana jest do drukowania niewielkiej ilości dokumentów w domach i w małych firmach. Bardzo solidna i zwarta obudowa Samsunga zapewnia wysoką jakość wydruku w powiązaniu z niewielką ilością zajmowanego miejsca.


Drukarka Samsung z serii ML1660 jest drukarką w pełni  funkcjonalną i doskonale sprawdza się przy niewielkiej ilości dokumentów. Jest to w pełni monochromatyczna drukarka, która oferuje wysoką jakość wydruku w przystępnej cenie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim doskonała jakość wydruku przy zachowaniu niewielkiego poboru materiału drukującego. Drukarka jest przystosowana do wysoko seryjnego drukowania, niemniej jednak liczba stron w ilości 12 na minutę nie powala. Jakość wydruku z kolei jest zadziwiająco wysoka jak na ilość dokumentu, który drukarka może przerobić oraz na rozdzielczość którą oferuje. Drukarka posiada szeroki zakres zastosowania w odniesieniu do nowoczesnych urządzeń drukujących i zdecydowanie większej mocy. Dzięki specjalnej aplikacji, bardzo łatwo można spersonalizować wydruk oraz zdecydowanie zmniejszyć ilość materiału drukującego, który jest niezbędny do wydrukowania elementu. 

Na uwagę zasługuje również doskonały tryb stand by, który wiąże się praktycznie z brakiem pobierania energii elektrycznej przez drukarkę. Nowoczesny tryb oraz wysoko wydajny wydruk, pozwalają na efektywne wykorzystanie drukarki w warunkach domowych. Najnowsza technologii szybkiego i precyzyjnego wydruku zamknięta została w niewielkim module jako toner Samsung ML-1660 o wydajności 1500 symbol handlowy Samsung kod MLT-D1042S, jest on kompatybilny również z drukarkami ML-1665, ML-1860 i ML-1865. Chcąc samemu zregenerować kasetę Samsung można kupić proszek do napełnienia kartridża Samsung kod MLT-D1042S.


Niewątpliwy sukces firmy Samsung, jakim jest drukarka ML 1660 to wynik połączenia kompaktowości, kompatybilności oraz nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na wysoką jakość wydruku. Drukarka doskonała zarówno dla profesjonalistów jak również dla użytkowników domowych. Urządzenie umożliwia również na druk na papierze foliowym oraz klejącym. Bardzo wysoka jakość wydruku to główna, niewątpliwa zaleta drukarki.